Man United rikthehet te fitorja në Premier League (VIDEO)

U rikthye te fitorja Manchester United që triumfoi me shifrat 1-3 në transfertën ndaj Brentford.

Serinë e golave e hapi talenti Elanga ndërsa më pas shënuan edhe Greenwood dhe Rashford ndërkohë që në fund për vendasit realizoi Toney.

Me këtë fitore Man United mban vendin e 7 me 35 pikë. /albeu.com/

Shtuar 19.01.2022 23:10