“Që të lyesh flokët duhet që të kesh flokë”, Fevziu “fik” Ilir Metën në studio (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta gjatë intervistës që po mbante në studio më moderatorin Blendi Fevziu është shprehur se Monika Kryemadhi dëshiron që ai të lyejë flokët, por sipas presidentit, ai nuk është tip i tillë dhe nuk i pëlqen këto gjëra.

Duket se ky ishte një “thumb” për kryedemokratin Basha.

Por Fevziu nuk e ka lënë presidentin që t’ja “hedhë paq” dhe i ka thënë atij se që të lyesh flokët, fillimisht duhet të kesh flokë.

“Monika ka dëshirë që unë të lyejë flokët, por unë nuk jam tip i tillë, nuk i pëlqejë këto gjëra”, është shprehur Meta.

“Që të lyesh flokët duhet fillimisht që të kesh flokë”, ja ktheu Fevziu./albeu.com/