Londra merr flakë, tifozët festojnë sikur të kenë fituar Euro 2020 (VIDEO)

Kanë mbetur vetëm edhe pak orë deri tek finalja e madhe e Kampionatit Evropian Euro 2020 ku do të ballafaqohen Anglia dhe Italia.

Ndeshja finale e Euro 2020 do të startojë nga ora 21:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Wembley”.

Truma të mëdha tifozësh tashmë janë mbledhur nëpër sheshet kryesore të Londrës dhe janë duke krijuar atmosferë të zjarrtë në përkrahje të “Tre Luanëve”.


Shtuar 11.07.2021 17:53