Liverpool zbret me këmbë në tokë Atl Madrid, anglezët sigurojnë kualifikimin (VIDEO)

Liverpool triumfon 2-0 në shtëpi ndaj Atl Madrid dhe siguron kualifikimin në fazën me eliminim direkt.

Golat për anglezëyt u realizuan në  pjesën e parë nga Jota dhe Mane.

Pas 4 ndeshjes, Liverpooli mban kreu me 12 pikë të plota, ndërsa Atl Madrid renditet i 3-ti me 4 pikë. /albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 22:52