Vranë me thika Regis Runajn, SPAK çon në gjyq dy autorët

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka komunikuar akuzat për Xhuliano Hoxhën dhe Euglent Halilin të cilët masakraun me thika Regis Runajn.

Dy të rinjtë akuzohen për vrasje të kryer në bashkëpunim dhe grup të strukturuar kriminal.

Hoxha dhe Halili goditën me 27 thika Regis Runajn, dhe të dy luajtën rolin e vëzhguesve në distancë të Emiljano Ramazanit./albeu.com


Shtuar 3.11.2021 22:57