Liverpool gati të largojë sulmuesin që në janar

Divock Origi mund të largohet në merkaton e janarit nga Liverpool pasi djaloshi nuk po gjenë hapësirë.

Sipas “Daily Express”, sulmuesi belg është i piketuar nga West Ham. Këtë sezon ai ka luajtur shumë pak duke bërë vetëm 10 paraqitje dhe duke shënuar 5 gola.

26-vjeçari është pranë skadimit të kontratës me të kuqtë./h.ll/albeu.com


Shtuar 20.12.2021 17:12