Legjenda rikthehet tek Chelsea

Legjenda e Chelsea, John Terry, do të marrë rolin e këshilltarit të sektorit të të rinjve tek blutë e Londrës.

Këtë e ka bërë të ditur klubi anglez përmes një njoftimi.

“Ai do të punojë me lojtarët tanë të moshave dhe ne programin e stafit tonë stërvitor, duke ndarë përvojën e tij të madhe të fituar nga karriera e tij 20-vjeçare”, thuhej në deklaratë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 29.12.2021 12:31