Lampard bëhet baba për herë të dytë, këtë herë me një djalë (FOTO LAJM)

Christien Lampard ka sjellë në jetë një djalë me bashkëshortin  e saj Frank.

Çifti i lumtur mirëpriti Frederick George Lampard javën e kaluar dhe tani janë kthyer në shtëpi me një  “gëzimi absolut” me pjesën tjetër të familjes së tyre.

Një person i tha The Sun: “Christine dhe Frank janë mbi Hënë pas lindjes së djalit të tyre të vogël.”

“Emri i tij është Frederick George por ai do të jetë Freddie për pak kohë.”

“Familja është kthyer në shtëpi tani dhe në një lumturi absolute.”

“Christine lindi javën e kaluar dhe gjithçka shkoi normalisht”

“Nëna dhe foshnja po ecin shumë mirë dhe Frank ka përhapur lajmin i lumtur.”

“Ai ka dërguar mesazhe dhe është qartë krenar.

“Patricia është tashmë një motër e madhe e ëmbël dhe e gjithë familja është e lumtur.”

Ish trajneri i Chelsea, Frank dhe Christine, të dy 42 vjeç, konfirmuan lajmin e lumtur në Instagram sot. /albeu.com/


Shtuar 16.03.2021 10:09

Tags: ,