Djali i Maradonës: Nuk do isha trajner i Juventusit as i vdekur, kjo është e vërteta për babanë tim

Djali i Diego Armando Maradonës , i ftuar në emisionin Tiki Taka, nuk heq dorë nga goditja kundër Juventusit : “Në të ardhmen do të doja të bëhesha trajner. Nëse do të më ofronin trajnerin e Juve? As i vdekur! “. Pastaj sqarimi: “Ishte thjesht një shaka , duke u kuptuar që ka dhjetë mijë skuadra dhe nuk e shoh pse duhet të trajneroj Bianconerët. Atëherë nuk mendoj se Agnelli do të më merrte … “.

Djali i Pibe de Oro mbështet Gattuso për stolin e Napolit : “Gjatë sezonit kishte disa probleme me klubin, por unë mendoj se Gattuso meriton konfirmimin dhe shpresoj se ai mund të qëndrojë në të ardhmen . I vlefshëm”.

Më në fund, për vdekjen e babait të tij: “Ne mbetemi të bindur se duam të dimë të gjithë të vërtetën, sigurisht që nuk ishte rastësi . Ne ​​jemi të lumtur me mbështetjen që kaq shumë njerëz po na japin neve si familje, që po luftojmë kjo luftë për të vërtetën “. /albeu.com/


Shtuar 16.03.2021 09:51