Ky supergol duhet parë disa herë (VIDEO)

Një supergol është shënuar në MLS.

Michael Barrios është autori i një kryvepre dhe kjo ndodhi gjatë  Colorado Rapids kundër Portland.

Ishte e pabesueshme sesi ai e dërgoi topin në rrjetë nga një kënd tepër i vështirë. /albeu.com/


Shtuar 16.09.2021 17:40