Dybala ende nuk e ka pranuar rinovimin e kontratës

Paulo Dybala ende nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës Juventus, raporton të enjten “Tuttosport”.Juventusi ka kërkuar nga sulmuesi kontratë afatgjate, gjë e cila deri më tani është refuzuar.

27-vjeçari këtë sezon në Serie A dhe Ligën e Kampionëve ka shënuar dy gola dhe dhuruar një asistim 3 ndeshje.

Me “Zonjën e Vjetër” Dybla ka kontratë deri në qershor të vitit 2022. /albeu.com/


Shtuar 16.09.2021 17:26