Kur ke para i bën dhuratë vetës çfarë ta do zemra, Ibra blen Ferrari

Zlatan Ibrahimovic njihet për lojën e tij të bukur në fushë.

Përveç se është lojtar fantastik, Ibra di shpesh të merr vëmendjen e fansave me batutat e tij.

Sulmuesi i Milanit sot feston ditëlindjen e tij të 40’të dhe vetit i ka bërë dhuratë një makinë të kushtueshme të tipit Ferrari.


Shtuar 3.10.2021 19:27

Tags: ,