KATAR 2022/ Norvegji – Turqi, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Pas pak minutash do të zhvillohet super ndeshja me kombëtares së Norvegjisë dhe asaj të Turqisë e vlefshme për eliminatoret e botërorit “KATAR 2022”.

Dy kombëtaret sapo kanë publikuar formacionet zyrtare.

Te norvegjezët nuk mungon Erling Haaland ndërsa te turqit nga fillimi luan sulmuesi më në formë momental Burak Yilmaz.

 

 


Shtuar 27.03.2021 17:05