Lajm fantastik, çerekfinalet e Champions do të luhen me tifozë?

Ndeshjet çerekfinale të Champions Legue mund të kenë praninë e një numri të kufizuar tifozësh.

“Telegraph” shkruan se UEFA pritet t’i lejojë tifozët të rikthehen në tribuna në ndeshjet cerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Mësohet se numri i tifozëve që do të lejohet të hyjnë në stadium do të jetë rreth 9 mijë.

Kujtojmë që çerekfinalet në UEFA Champions, janë këto:

Chelsea – Porto / Manchester City – Dortmund / Real Madrid – Liverpool dhe Paris Saint Germain – Bayern Munchen./albeu.com/


Shtuar 27.03.2021 16:59