Juventusi ndërhyn mes Barcelonës dhe Cavanit

Mungesa e një golashënuesi “rracë” nga Juventusi e shqetëson Allegrin. Klubi italian ka si prioritet të përforcojë majën e sulmit të tij në janar.

Vlahovic është opsioni i parë, por vështirësitë në nënshkrimin e serbit bëjnë që vargu i opsioneve të hapet dhe Cavani fiton forcë.

Pikërisht, uruguaiani është edhe një nga objektivat e Barcelonës për të forcuar veten në merkaton e dimrit. /albeu.com


Shtuar 6.12.2021 08:22