Stuhia gjatë natës lë pa drita fshatrat e Lezhës

Stuhitë gjatë natës dhe shkarkimet atmosferike kanë krijuar probleme me furnizimin me energji elektrike të disa fshatrave në Lezhë.

Puna për rikthimin e energjisë është vështirësuar pasi reshjet e shiut vijojnë. Ndërkohë grupet e punës ndodhen në terren./albeu.com


Shtuar 6.12.2021 08:23