80-vjeçari bie në pus, humb jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Vlorë. Një 80-vjeçar ka rënë aksidentalisht në pus dhe për pasojë ka humbur jetën.

Kanë nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:00, në fshatin Nartë, Vlorë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në një pus, në oborrin e banesës së tij, shtetasi K. K., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 23.10.2021 17:15