Holanda kalon në avantazh, Gapko nuk di të ndalet (VIDEO)

Holanda ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Katarit.

Në minutën e 26-të, tulipanët ndërtojnë një aksion të bukur dhe ylli i tyre, Gapko, finalizon me sukses./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin


Shtuar 29.11.2022 16:30

Tags: ,