Granit Xhaka bën ndryshimin drastik në look, reagimi i partneres nuk duhet humbur (VIDEO)

Granit Xhaka na prezantoi me stilin e ri të flokëve në mënyrën më të çuditshme të mundshme.

Përmes një videoje të publikuar në profilin e tij në Instagram, futbollisti ka ndarë një video ku shihet duke folur në “FaceTime” me bashkëshorten e tij, Leonitën ku duket se e surprizon me ndryshimin e tij në look.

“Surprizë”, ka ai krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Granit Xhaka dhe bashkëshortja  etij, Leonita, janë bërë prindër për herë të dytë. Ata janë bekuar sërish me një vajzë, e cila ka ardhur në jetë ditën e sotme. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë futbollisti, pasi ka ndarë në rrjete sociale një foto shumë emocionuese, duke mbajtur të voglën në krahë.


Shtuar 14.06.2021 16:09