Goli i Di Vaios, kur Salernitana mundi Juven (VIDEO)

Sot Juventus në moment të vështirë luanë transferë ndaj Salerintanas, ekip që këtë sezon u ngjit në Serie A, raporton albeu.com.

Por duhet të ktheheni 22 vjet e gjysmë mbrapa për të gjetur ndeshjen e fundit të luajtur në Serie A mes Salernitana dhe Juventus.

Për të vendosur sfidën e Areçit mendoi goli i Marco Di Vaio shumë i ri në atë kohë, falë një asistimi të Di Michele.

Bardhezinjtë që në në atë kohë trajnoheshin nga Ancelotti, pati një përfundim të hidhur pasi as traversa e Zinedine Zidane në zgjidhi punë.

Shikoni momentet kryesore të asaj ndeshje nostalgjike: /albeu.com/


Shtuar 30.11.2021 17:13