Gjermania dhe Kroacia “shpartallojnë” kundërshtarët (VIDEO)

Gjermania dhe Kroacia kanë “luajtur” ping pong me kundërshtarët e tyre.

Gjermanët fituan me rezultatin 9-0 ndaj Liteshtejnit edhe pse e kishin siguruar kualifikimin.

Kroacia nga ana tjetër ka shkatërruar Maltën 1-7 duke qëndruar kështu vetëm dy pikë larg vendit të parë që ndodhet Russia e cila sot mori një fitore 6-0 ndaj Qipros./h.ll/albeu.comShtuar 11.11.2021 22:41