Formacionet zyrtare, Turqi-Itali (FOTO LAJM)

Në orën 21:00 në Olimpico të Romës do të luhet ndeshja hapëse e Euro 2020 mes Turqisë dhe Italisë.

Italia e Roberto Mancinit do të startojë me skemën 4-3-3, ndërsa Turqia e nis me skemën 4-1-4-1.

Skuadra e Roberto Mancinit niset favorit në këtë përballje. /albeu.com/

Shtuar 11.06.2021 07:06

Tags: , ,