Zgjedhjet mbahen të dielën, Basha takim me demokratët (VIDEO)

Kreu i PD-së Lulëzim Basha po mban një takim me demokratët në Mallakastër.

Basha komentoi zgjedhjet e 25 prillit ku sipas tij gara ishte e pa barabartë dhe se ato u vodhën.

Shtuar 11.06.2021 07:06