Formacionet zyrtare të ndeshjes së mbrëmjes, Inter-Barcelona

Inter do të presë në Meazza, në orën 21:00 Barcelonën e Xavit.

Sfida parashikohet të jetë emocionuese dhe me shumë raste. Inter nuk është aspak në një periudhë të mirë, por në futboll nuk i dihet kurrë, pavarësisht se Barcelona ësthë favorite dhe vjen me artileri të rëndë në “Giusseppe Meazza”./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

Barcelona

Inter

Shtuar 4.10.2022 19:38