Formacionet zyrtare PSG-Club Brugge (FOTO LAJM)

PSG do të ndeshet pas pak ndaj Club Brugge në ndeshjen e fundit të grupeve të Champions League.

Francezët e kanë të siguruar kualifikimin pasi ndodhen të dytët në rënditje me 8 pikë. Manchester City gjithashtu e kanë siguruar kualifikimin duke qënë të parët në grup.

Leipzig dhe Club Brugge janë në “luftë” për një vend në Europa League./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 7.12.2021 17:45