Fotoja e Zidane në Paris që po bën zhurmë

Youri Djorkaeff postoi të hënën në mbrëmje një foto të bërë në Paris me disa kampionë të botës të vitit 1998, duke përfshirë Zinédine Zidane marrë nga RMC Sport.

Një goditje e vënë re veçanërisht në një kohë kur emri i “Zizou” qarkullon në sferën e PSG-së.

E publikuar rreth orës 02:00, fotoja tregon ish-sulmuesin e Bluve në rrugët e Parisit me disa kampionë të botës të vitit 1998: Frank Leboeuf, Alain Boghossian, Bixente Lizarazu, Fabien Barthez dhe veçanërisht Zinédine Zidane . “Natën e mirë në Paris”, shkroi Djorkaeff me zemër dhe fjalën “familje”.

Pa një post që nga largimi i tij nga Real Madridi verën e kaluar, trajneri 49-vjeçar do të ishte në sfondin e liderëve të Katarit për të marrë drejtimin nga Mauricio Pochettino, shumë i kritikuar që nga fillimi i sezonit. Edhe pse ende asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht. /albeu.com.


Shtuar 7.12.2021 17:47

Tags: ,