Formacionet zyrtare, Milan-Napoli

Në orën 20:45 në San Siro luhet supersfida mes Milanit dhe Napolit.

Skuadra e Piolit do të kërkojë fitoren për të mbajtur gjallë shpresat për titull, ndërsa skuadra e Gattusos luan për një vend në Champions. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Milan: G Donnarumma; Dalot, Gabbia, Tomori, Theo Hernandez; Kessie, Tonali; Castillejo, Calhanoglu, Krunic; Leao.

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Maksimovic, Koulibaly, Hysaj; Fabian Ruiz, Demme, Zielinski; Politano, Mertens, L Insigne.

 

 


Shtuar 14.03.2021 19:47