Formacionet zyrtare Gjermani-Japoni: Aziatikët kërkojnë mrekullinë ndaj yjeve botërorë

Pas pak, në orën 14:00, Gjermania do të përballet ndaj Japonisë.

Në letër, gjermanët janë favoritë për ta fituar këtë sfidë, duke marrë parasysh dhe emrat e lojtarëve të cilët do të zbresin në fushë. Mungesë e madhe është Sane, ku sulmuesi anësor la ditën e djeshme stërvitjen për një problem në gju.

Japonia nga ana tjetër është një ekip jo për të nënvlerësuar, ku bashkëpunimi i tyre në fushën e lojës është për t’u admiruar./h.ll/albeu.com

Shtuar 23.11.2022 12:52