Formacionet zyrtare Chelsea-Juve, luhet për kreun

Në Stamford Brigde luhet supersfida e Grupit H mes Chelsea dhe Juventusit.

Juventusi kreyeson grupin me 12 pikë, ndërsa Chelse renditet i dyti me 9 pikë, ndaj ndeshje e sotme do të jetë vendimtare se cila skuadër do e mbyllë në krye.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy; Chalobah, Thiago Silva, Rüdiger; Reece James, Kanté, Jorginho, Chilwell; Pulisic, Hudson-Odoi, Ziyech.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Bentancur, McKennie, Locatelli, Rabiot; Chiesa, Morata. /albeu.com/


Shtuar 23.11.2021 19:58