Formacionet zyrtare Arsenal-Southampton, Broja përsëri titullar (FOTO LAJM)

Në orën 16:00 do të luhet sfida interesante midis Arsenalit dhe Southampton.

Sfida pritet të jetë interesante dhe me presion të lartë pasi të dyja ekipet luajnë për fitore. Artsenali kërkon t’i afrohet zonës së 5 vëndeve të para ndërsa ekipi i Brojës kërkon të largohet nga zona e kuqe e rrezikut./h.ll/albeu.com

 

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 11.12.2021 15:17