Formacionet e mundshme Marseille-Lazio (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e sotme Lazio do të përballet në Francë ndaj Marseille në ndeshjen e vlefshme për grupet e Europa League.

Italianët do të kenë një sfidë të vështirë në fushën e Marseille ku në shtëpi është një ekip shumë i fortë. Lazio kërkon fitoren për të siguruar një qetësi në grup pasi ndodhen me 4 pikë në vendin e dytë dhe një fitore e sotme do ta çonte në kuotën e 7 pikëve.

Marseille ndodhet në vendin e 3-të në kuotën e 3 pikëve./h.ll/albeu.com

Formacionet e mundshme: