Finalja e Europa League: Formacionet zyrtare, Eintracht Frankfurt-Rangers

Në “Ramon Sanchez Pizjuan”, në orën 21:00 do të luhet finalja e madhe mes Rangers dhe Eintracht Frankfurt.

Si skocezët dhe gjermanët do të kërkojnë me ngulm trofeun.

FORMACIONET ZYRTARE:

Eintracht Frankfurt: Trapp; Touré, Tuta, N’Dicka; Knauff, Sow, Rode, Kostic; Lindström, Kamada; Borre.

Rangers: McGregor; Goldson, Lundstram, Bassey; Tavernier, Jack, Kamara, Barisic; Wright, Aribo, Kent. /albeu.com/