Favoriti kryesor për Botërorin sipas Goal.com

Goal.com ka përditësuar renditjen e favoritëve për Botërorin 2022 pas raundit të parë të fazës së grupeve.

Brazili është ende në krye të listës, Spanja është e dyta dhe Franca është e treta.

Top 20 favoritët për Kupën e Botës 2022 sipas Goal.com:

1. Brazili

2. Spanja

3. Franca

4. Anglia

5. Holanda

6. Portugalia

7. Belgjika

8. Argjentina

9. Zvicra

10. Danimarka

11. Kroacia

12. Uruguai

13. Polonia

14. Ekuador

15. Japonia

16. Gjermani

17. Uells

18. SHBA

19. Meksika

20. Serbia. /G.D albeu.com/


Shtuar 25.11.2022 10:51