Fantastik Nedim Bajrami, shënon dhe rihap ndeshjen përballë Romës (VIDEO)

Nedim Bajrami është duke kaluar një moment fantastik me Empolin në Serie A. Shqiptari ka arritur të shënojë golin e dytë për të tijët përballë Romës duke ngushtuar rezultatin në 2-4.

Roma arriti të shënonte 4 gola në pjesën e parë në pak se 15 minuta duke shastisur vendasit që si duket po e marrin veten ngadalë, ngadalë. /albeu.com

Shtuar 23.01.2022 19:39