Fabio Cannavaro shumë pranë drejtimit të kombëtares së njohur

Ish-mbrojtësi i Juventus-it dhe i kombëtares italiane, Fabio Cannavaro është shumë pranë për t’u bërë trajneri i kombëtares polake.

Ai ka kryer një takim me Federatën polake ku sipas mediave ky bisedim për të ardhmen e Polonisë ishte pozitiv.

Gjithçka do të qartësohet ditët në vazhdim./ h.ll/albeu.com


Shtuar 8.01.2022 21:31