Europa League/ Datat zyrtare të ndeshjeve, starton me Barcelona-Napoli

Pas shortit të djeshëm për play-offin e Europa League, UEFA ka publikuar oraret e ndeshjeve, me ndeshjet e para më 17 shkurt dhe ato të kthimit më 24 shkurt.

Ndeshjet e para

18:45
Barcelona-Napoli
Zenit-Betis
Borussia Dortmund-Rangers
Sheriff-Braga

21:00
Sevilla-Dinamo Zagreb
Atalanta-Olympiacos
Leipzig-Real Sociedad
Porto- Lazio

Ndeshjet e kthimit

18:45
Dinamo Zagreb-Sevilla
Olympiacos-Atalanta
Real Sociedad-Leipzig
Lazio-Porto

21:00
Napoli-Barcelona
Betis-Zenit
Rangers-Borussia Dortmund
Braga-Sherif/ h.ll/albeu.com

 


Shtuar 14.12.2021 11:27