Aksident me vdekje në Tiranë

Paraditen e sotme ka ndodhur një aksident në kryeqytet ku ka mbetur i vdekur një i moshuar.

Ngjarja ndodhi rreth orës 10:25, tek “Brryli”, pranë Iranianit, ku motomjeti me drejtues shtetasin B. SH., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin T. B., 88 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi T. B., ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /albeu.com/

 


Shtuar 14.12.2021 11:27