EURO 2020/ Ukrainë – Angli, pjesa e parë mbyllet me këtë rezultat (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë mes Ukrainës dhe Anglisë e vlefshme për fazën cerekfinale të Euro 2020.

“Tre Luanët” arritën të zhbllokonin rezultatin që në minutën e 3’ me Harry Kane, i cili mori një top fantastik nga Sterling.

Shanset nuk do të mungonin që në minutën e 45’, por topi nuk përfundoi më në rrjetë. /albeu.com/

Shtuar 3.07.2021 21:49