EURO 2020/ Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë mes Hungarisë dhe Portugalisë

Kanë përfunduar 45 minutat e para mes Hungarisë dhe Portuglisë e cila po luhet në “Puskas Arena”.

Skuadrat nuk kanë arritur dot ta dërgojnë topin në rrjetë edhe pse Portugalia e Ronaldos ka insistuar gjatë gjithë pjesës.

Gjithsesi, mungesën e golava deri më tani i ka plotësuar prezenca e 61 mijë tifozëve që kanë mbushur stadiumin në Hungari. /albeu.com/

Shtuar 15.06.2021 18:46