EURO 2020/ Çekia me “marsh” tjetër në pjesën e dytë, ngushton rezultin ndaj Danimarkës (VIDEO)

Pas disavantazhit të dyfishtë në pjesën e parë, Çekia ka hyrë me një tjetër “marsh” në të dytën duke arritur të ngushtojë rezultatin me Schick në minutën e 48′.

Me këtë gol ylli çek barazon Ronaldon dhe Lukakun. /albeu.com/


Shtuar 3.07.2021 19:11