Emocionet e vendit të parë rrëzojnë Inzaghin nga shkallët (VIDEO)

Jo gjithçka shkoi mirë për Interin ndaj Cagliarit .

Trajneri i Nerazzurrëve, Simone Inzaghi , në fakt mbeti viktimë e një aksidenti duke u larguar nga fusha e San Siros në fund të ndeshjes së fituar 4-0.

Rrëshqiti në shkallët që të çonin në dhomat e zhveshjes, por për fat u ngrit menjëherë dhe ikën me të qeshur, si dhe me një gjest qetësues drejtuar fansave./h.ll/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linea Inter (@lineainter)


Shtuar 13.12.2021 07:49