E pamundur nga Ferran Torres dhe Rodri, dyshja dhuron show në San Siro nga 60 metra (VIDEO)

Gajtë grumbullimit me Spanjën për ndeshjen kundër Italisë në gjysmfinalen e Ligës së Kombeve,  Ferran Torres dhe Rodri kanë dhuruar spektakël në  San Siro nga reth 60 metra, shkruan Marca.

Ataa mbanin topin në ajër duke shkëmbyer pasimet.

Më poshtë keni videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selección Española de Fútbol (@sefutbol)


Shtuar 6.10.2021 14:27