Formacionet zyrtare të supersfidës Inter-Real Madrid

Sot në 20:45 San Siro mban frymën.

Luhet supersfida mes Interit dhe Real Madrid në Grupin D.

Dy skuadra që u përballën edhe vjet në të njëjtin grup, ku Interi mbeti jashtë Europës, do të masin forcën me njëra-tjetrën.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Çalhanoglu, Perisic; Dzeko, Lautaro Martinez.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Nacho, Alaba; Fede Valverde, Casemiro, Modric; Lucas Vázquez, Benzema, Vinicius. /albeu.com/


Shtuar 15.09.2021 19:45