Chelsea-Atl Madrid, formacionet zyrtare

Chelsea pret në shtëpi Atl Madrid në ndeshjen e kthimit të Champions.

Blutë fituan 0-1 në Spanjë dhe nisen më të avantazhuar për të kaluar në çerekfinale. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

CHELSEA (3-4-3): Mendy; Azpilicueta, Zouma, Rudiger; James, Kanté, Kovacic, Alonso; Ziyech, Havertz; Werner.

ATLETICO (4-4-2): Oblak; Trippier, Savic, Gimenez, Renan Lodi; Llorente, Koke, Saul Niguez, Carrasco; Suarez, Joao Felix.


Shtuar 17.03.2021 20:01