Çfarë spektakli, Hollanda nuk dorëzohet dhe kalon sërish në avantazh (VIDE0)

Përballje dramatike teksa vendasit kalojnë sërish në avantazh kësaj here me Damfris.

Shpërthen festa në stadium, emocione të jashtëzakonshme me Hollandën që udhëheq 3-2 ndaj Ukrainës. /albeu.com/

Shtuar 13.06.2021 22:43