Aksident i rëndë në Llogara, 3 të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Llogara. Burimet bëjnë me dije se një makinë ka dalë nga rruga dhe janë lënduar 3 persona.

Burimet bëjnë me dije se makina në fjalë ka shkarë në kthesat e Llogarasë.

Mësohet se është nisur një ambulancë nga Vlora, pasi ambulanca e Orikumit është e prishur.

Vijon … /albeu.com/

 

Shtuar 13.06.2021 22:41