Bonucci vendos heshtjen në Wembley, Italia shtang Anglinë (VIDEO)

Bonucci mban gjallë Italinë. Mbrojtësi i Juventusit përfitoi pas një rrëmuje në zonën e Anglisë dhe brenda zonës nuk fal duke barazuar kështu shifrat në 1-1. /albeu.com/


Shtuar 11.07.2021 22:28