Me këtë foto Andi e zbuloi që Melisa është shtatzënë? (FOTO LAJM)

Melisa dhe Andi u bën të njohur nga publiku shqiptar pasi u inkuadruan në emisionin ‘Për’puthen’.

Edhe pse u përfol që pati një krizë mes dyshes, ata i dhanë fund thashethemeve duke treguar që janë në kulmin e lumturisë.

Andi vendosi t’i ndajë disa momente të bukura nga ditëlindja e 25-të.

Ajo çka mori vëmendje ishte imazhi pranë Melisës ku i ka vendosur dorën në bark teksa shihen mjaftë të dashuruar.

Ndoshta dyshja pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, apo thjeshtë është një ‘pozë’ më interesante se sa ato të zakonshmet.


Shtuar 11.07.2021 22:26

Tags: ,