Di Maria-Messit: Ti e meriton më së shumti këtë trofe (FOTO LAJM)

Golashënuesi i vetëm i finalës së Kupës së Amerikës, Angel Di Maria ka folur pas ndeshjes.

Ai ka postuar një fotografi me kapitenin e kombëtares, Lionel Messin në Instagram.

 

 

“Ti e meriton këtë më shumë se çdo kush tjetër. Ti je më i miri në botë, ti ishte para finales, dhe vazhdon të jesh edhe pasi u bëre kampion”, ka shkruar Di Maria në postimin e tij.

Ky ishte trofeu i parë për Lionel Messin me Kombëtaren e Argjentinës./


Shtuar 11.07.2021 13:25