Dembele dëshiron të qëndrojë te Barcelona, ​​por ka një problem

Mesfushori, Ousmane Dembele dëshiron të qëndrojë te Barcelona, por kjo mund të parandalohet nga një problem. Sipas informacioneve të Mundo Deportivo, francezi nuk ka ndërmend të pajtohet me kushtet e ofruara nga kryesia.

Tani Dembele është me pushime dhe në të njëjtën kohë mendon për të ardhmen e tij. Pretendenti i dytë për francezin është Chelsea i Londrës, ndërsa PSG tashmë është larguar plotësisht nga gara.

Kujtojmë se Dembele ishte lojtari më i paguar i Barcelonës sezonin e kaluar. Lojtari është gati të marrë një ulje page, por jo aq sa dëshirojnë drejtuesit. /albeu.com/

Shtuar 24.06.2022 12:09